image image image image image image image

Twoja lista produktów

Twoja lista produktów jest pusta.

Jeżeli chcesz wysłać do nas zbiorcze zapytanie ofertowe do wielu produktów, wystarczy dodać je do tej listy za pomocą przycisku "Dodaj do listy" znajdującego się przy każdym produkcie.

Dotacje na innowacje - Inwestujemy w waszą przyszłość

FIRMA HANDLOWA KACZMARCZYK Sp. z o.o.
realizuje  projekt pod nazwą:

„Wdrożenie platformy B2B celem usprawnienia wymiany danych

z odbiorcami FH Kaczmarczyk Sp. z o.o.”

Okres realizacji projektu: 01.11.2013 r. – 31.10.2014 r.

Głównym celem projektu jest połączenie i usprawnienie zewnętrznych procesów biznesowych jakie zachodzą pomiędzy Firma Handlowa Kaczmarczyk Sp. z o.o., a jej partnerami biznesowymi/odbiorcy.

Innowacyjność rozwiązania będzie skutkować dynamicznym rozwojem przedsiębiorstwa oraz zwiększeniem konkurencyjności firmy dzięki wykorzystaniu bardzo zaawansowanych rozwiązań z branży IT.PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY ZE ŚRODKÓW UNII EUROPEJSKIEJ

W RAMACH EUROPEJSKIEGO FUNDUSZU ROZWOJU REGIONALNEGO

 

Dotacje na innowacje - Inwestujemy w waszą przyszłość

FIRMA HANDLOWA KACZMARCZYK Sp. z o.o.
realizuje  projekt pod nazwą:

„Zwiększenie efektywności przedsiębiorstwa poprzez wdrożenie innowacyjnego rozwiązania Business to Business łączącego i usprawniającego procesy biznesowe”

Okres realizacji projektu: 01.09.2012 r. – 30.06.2013 r.

Głównym celem projektu jest wdrożenie systemu Business to Business, który będzie realizował elektroniczną wymianę danych i informacji w standardzie EDI pomiędzy światem zewnętrznym (partnerzy biznesowi) a systemem Firmy Handlowej Kaczmarczyk Sp.  z o.o.

Innowacyjność rozwiązania będzie skutkować dynamicznym rozwojem przedsiębiorstwa oraz zwiększeniem konkurencyjności firmy dzięki wykorzystaniu bardzo zaawansowanych rozwiązań z branży IT.

PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY ZE ŚRODKÓW UNII EUROPEJSKIEJ
W RAMACH EUROPEJSKIEGO FUNDUSZU ROZWOJU REGIONALNEGO

 

Nowa strona internetowa FHK

imageZ przyjemnością możemy ogłosić, że od dnia 15 marca 2012 r. posiadamy nową stronę internetową. Serwis ten ma na celu wzbogacenie naszej działalności wobec Klientów w dobie internetowej rewolucji. Wychodząc na przeciw naszym Klientom, chcemy umożliwić jak najprostszą formę komunikacji z naszą firmą i na bieżąco udostępniać zasoby naszego asortymentu. Dzięki tej witrynie każdy będzie mógł w prosty sposób wysłać do nas zapytanie ofertowe dotyczące konkretnego produktu lub całej listy produktów. Wystarczy, że skorzystają Państwo z funkcji "Dodaj do listy". Dział - ASORTYMENT - jest jeszcze w budowie, potrzebujemy czasu by uzupełnić dla Państwa odpowiednio skatalogowane produkty. Prosimy o cierpliwość. Zapraszamy do zapoznania się z naszą witryną!